Beko Yetkili Servis

Beko Yetkili Servis

İnsanlar yaşadığı süreç de her zaman ihtiyaçlarını karşılamak adına teknolojinin verdiği imkanla yeniliklere açık kalmıştır. Globalleşen dünyada her imkanı sunan teknoloji insan hayatına da farklı kolaylıklar getirmiştir.Evlerde, iş sektöründe elektrikle çalışan bütün elektronik eşyalar vazgeçilmez ürünler olmuştur. En çok ev kadınların ev işlerinde ki yorucu işlerden kurtarmıştır. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan bu elektronik eşyalarda beyaz eşyalar daha çok tercih edilendir.

İlk eve giren elektrikli süpürge olmuştur. Sonra televizyon, merdane çamaşır makinesi, buzdolabıdaha birçok Elektrikli eşyalar evlerin vazgeçilmesi olmuştur. Sanayi teknolojinin gelişmesiyle otomatik beyaz eşya veçok fonksiyonlu TV ve akıllı cep telefonlar hayatımıza girmiştir. Beyaz eşyalarda, Televizyon, klima gibi eşya gruplarında ilk tercih edilen Beko marka ürünleridir. Beko ürünleri dahilinde servis hizmetinde de en kaliteli ve güvenilir elemanlarına sahiptir.

Beko Servis FirmasıHizmetleri

Herkesin evinde bulunan  Beko beyaz elektronik eşyalar ve diğer elektronik eşyalar mutfak da temizlikte ve ısınmada kullanılan önemli eşyalardır. Firmamız olarak evinizde bulunan bu eşyalarda hasar ve bozulma durumunda bizi aradığınız takdirde hemen adresinize gelir. Elemanımız sorunu bulduğunda tamirini yaparak arızanızı giderir. Beko servisfirmamız, bölgemiz dahilinde tüm semtlere aynı kalitede hizmetini verir. Diğer semtlerde ihtiyaç dahilinde aradıklarında mesafesi düşünülmeden adres verilen yerlere gidilir.

Servis elemanlarımızeşyalarında ki arızalarını seri şekilde çözerek gereken hizmeti verir.Günlük olarak arıza kaydı çok olduğunda servis çalışanlarımız mutlak gün içerisinde adreslere giderek arızalarını giderir. Firma servis çalışanlarımız işlerinde tecrübe edinmiş kalifiye elemanlarımızdır.

Beko Elektronik Eşyaların Arıza Kayıtları

Evlerde ve işyerlerinde genelde   kullanılan Beyaz eşya olan buzdolabı sürekli elektrik kesilmeden kullanılan bir gıda soğutucusudur. Son teknoloji imkanıyla buzdolapları iki kapılı olarak kullanılır. Üst kısmında bozulabilir gıdalar için daha dondurucu bölümü vardır. Buzdolabı sürekli soğutucu özelliği olduğundan dondurucusunda erime olduğunda dondurucu mekanizmasında sorun oluşmuştur. Böyle bir sorun olduğunda Beko firmamızı arayarak arızakaydıoluşturmalısınız.  Servis elemanımız gelir.  Dolabınızdaki arıza sorununa bakar. Ayar sistemindenBekotamir tadilat isini yapar.

Beyaz eşyadaçamaşır makinesinde de sorun yaşanmaktadır. Makineyeistenilenden fazla çamaşır attıklarında motorda zorlanma oluyor.Dijital otomatik ayardüğmesine sürekli yanlış basıldığında makine çalışmaz. Bu durumda firmamızla iletişime geçerek servis elemanımız gelir. Gereken ayarlarını yaptıktan sonra makineniz çalışır.

Beyaz Elektronik Eşyaların Bozulma Nedenleri

Beyaz elektronik eşyalar genelde uzun kullanımlarda zamanla teknik sorunlar ortaya çıkar.  Bazende kişilerin evlerinde kullandıkları elektronik eşyaları bilinçsizce ve fazla kullanım ve yanlış kullanım hatalarından makineler bozulur. Beyaz eşya gruplarından bulaşık makinesi, set üstü ocak, klima, Televizyon ve diğer elektrikli eşyalar sürekli kullanılan ve arada kullanılan eşyalardır.

Set üstü ocaklarsa mutfak da yemek yaparken her an bir ihtiyaçta kullandığımız eşyadır. Bu ocakları su kaynattığımızda kaynayıp taşmasına dikkat edilmelidir. Çorbayı taşırmadan kullanmalıyız ocak altına su sızdığındabozulmaya neden olur. Ocak altında bulunan fırının kullanımı da önemlidir.Bu fırın yerine iyi bir şekilde monte edildiğinde dikkatli kullanıldığında çok problem yaratan bir eşya değildir.

Kombi ve Televizyon Arıza ve Tadilatı

Teknoloji insani kış soğuğunda da düşünerek elektrikli çalışan kombi üretimi yapılmıştır. Kombinin çalışmasıyla evin her odası ısınmaya başlar. Kombilerde genelde su seviyesi azaldığında hata uyarısı verir. Gazkaçakçılığı olduğunda hata uyarısı verdiğinde mutlak firma servisi aranmalıdır. ServisBeko tamircisi gelir kombinizde ki hata sorunlarını çözer.Evlerin karşı duvarına monte edilen plazma TV’ lergünümüzde popüler olan eşyadır.

Plazma Televizyonunufirma servisi gelir kurulumunu yapar. Televizyonun ayarlarını ve kullanımını anlatır.Plazma Televizyon hassas ekranı olan dikkatli temizlenmesi gerekir. Bu televizyonlar kullanımında hata sorunları çıksa da uzunsüreli kullanımlarda teknik sorunlarda çıkar.Televizyonun ilk basta renk ayarları yapılır. Yalnız Televizyonun modve renk ayarlarıyla çok uğraşıldığında içinde bulunan LED’lerinde bozulma olur. TV’nin renk ayarı bozulur.

Beko Servisi Neden Tercih Edilir?

Beko servisigenelde ülkemizde herkesin elektronik eşyasını kullandığı ve müşteri memnuniyeti kazanmış bir servis elemanlarına sahiptir. Beko servisinin tercih edilmesinin sebepleri ise,

  • Beko servisi arıza kaydı alındığı anda zamanında adrese gidilip seri şekilde müşterilerin arıza sorunlarını çözmektedir.
  • Beko servisi uzun süreli yaptığı hizmetten güven sağladığından, sürekli tercih edilen bir markadır.
  • Beko firma servisi olarak çalışan elemanlarıylahizmetindegüvence verdiğinden müşteri memnuniyeti kazanmıştır.
  • Beko servisi kişiler eşyasını almakla kalmayıp, elektronik eşyalarında en ufak sorunda Beko servisini istedikleri saatlerde arayarak bilgi almaktadır.

Beko Elektronik Eşya Fiyat Aralığı

Evlerde ve işyerlerinde kullandığımız Beko elektronik beyaz eşyaların her zaman alıcısı olan bir markadır. Yeni çıkan plazma televizyon en çok satılan eşyadır bu eşyanın modellerine göre fiyatları değişmektedir.Diğer eşya grupları olan bulaşık makinesinin 4-5- 6 fonksiyonlu modelleri bulunmaktadır. Her modelin fiyatları farklıdır.

İki kişilik bir aile alıyorsa bütçesine göre 2 veya 4 fonksiyonlu alırlar. 5-6 fonksiyonlu ise maddiyatı yüksek olan kişiler tercih eder.Bir derin dondurucu ve buzdolabı almak istendiğinde modellerine ve kullanımına göre fiyatları değişmektedir.Bir işyeri sahibi işyerine klima almak istediğinde duvara monte yaptırarak daha avantajlı sıcağı her yere dağıtan farklı fonksiyonlu olan Beko klimasını tercih eder.