Ayvalık Ariston Servisi

Ayvalık Ariston Servisi

Balıkesir’in güzide ilçesi Ayvalık’ta yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Uzman personeller ile birlikte işimizde özverili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Her gün gelişen ağı ile birlikte Ariston markalı beyaz eşyaların kullanımı giderek artmaktadır. Aristonservisimiz 7/24 hizmetinizdedir. İstediğiniz anda servisimiz ile iletişimegeçerek bilgi edinebilirsiniz.

Servisimiz arızalan eşyaları evinizden bizzat alır ve tamir işlemi gerçekleştikten sonra tekrar evinize teslim etmektedir. Orijinal yedek parça değişimleri ile makinelerinizin ömrünü uzatıyoruz. Garantili çalışma sistemimiz ile müşteriler kesinlikle mağdur edilmez. Her işte olduğu gibi güven konusu her zaman önemlidir. Güvenilir hizmetimiz ile daima müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız. Ayvalık Artiston servisi olarak arızalanan beyaz eşyalarınızı güven içinde firmamıza teslim edebilirsiniz

Beyaz eşyalar hayatın vazgeçilmezleridir.  Ev işlerinde hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar birçok farklı kalite ve standartta üretilmektedir. Herkes aldığı ürünü uzun süre kullanmak ister. Bunun için alınan ürünün kalitesi önem taşımaktadır. Az para harcayıp kalitesiz bir ürün almak size sonradan daha pahalıya mal olacaktır. Bu yüzden beyaz eşya gibi uzun ömürlü ürünlerde kaliteden ödün vermemek en doğrusu olacaktır.

Beyaz Eşya Bakım Ve Onarımı

Beyaz eşyalar mutallaka belli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. Elektronik ürünler hassas ürünlerdir.  Yüksek voltajdan, kullanıcı hatasından ya da diğer nedenlerden arızalanabilirler. Firma olarak birçok sorunla karşılaşmaktayız. Bazen basit gibi görünen sorunlar ciddi arızalanmalara yol açabilmektedir. Hayatımızın parçası olan beyaz eşyalar arızalandıklarında hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Fırından, bulaşık makinesine, klimadan, süpürgeye birçok beyaz eşyalar çeşitli sorunlarla arızalanabilmektedir.

  • Alanında uzman personellerimiz ile birlikte ilk önce arıza tespiti yapılmaktadır.
  • Arıza tespit cihazları ile beyaz eşyanızdaki sorun kısa sürede tespit edilir.
  • Ekibimiz tarafından çözüm analizi yapılarak yine kısa süre bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalar belirli dönemlerde bakımları yapılmadığı takdirde arıza çıkartabilmektedir. Tamir edilmesi gereken bu beyaz eşyalar için mutlaka bir profesyonel kişiler tarafından yardım alınması gerekir Ayvalık beyaz eşya arıza firması olarak tüm tamir işlerinizi kolaylıkla halledebilir.

Beyaz Eşya Servisi

Fırın ısıtmıyor, bulaşık makinesi su akıtıyor, buzdolabı soğutmuyor olabilir. Çamaşır makinesinin göstergesi çalışmıyor, ütü gereğinden fazla ısınıyor olabilir. Bunun gibi birçok sorun çıkartabilirler. Her işte olduğu gibi bu tür arızalanmamalar karşısında teknik servis ile iletişime geçiniz. Bu tür arızalanmalarda kendiniz müdahale etmeyiniz aksi takdirde daha kötü sonuçlara neden olabilirsiniz. Ayvalık beyaz eşya servisi elemanlarımız kendi dalında uzman olan yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır. İşinde özverili çalışan personelimiz için öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü veya buzdolabın özelliklerine, kullanımlarına göre fiyatları değişmektedir. Her geçen gün yeni modeli çıkan ürünler, farkı özellikleri ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ürünlerin fiyatlarını bu farklı özellikleri belirlemektedir. Her zaman bir üst model bir alt modele göre daha pahalıdır

Beyaz eşyaların garanti süreleri markalara göre değişkenlik göstermektedir. Ürüne göre de değişkenlik gösteren garanti süreleri genelde 2 yıl, 3 yıl olabilmektedir. Tamamen ürüne ve firmaya göre farklılık göstermektedir. Arızalar bazen garanti kapsamına girmektedir.  Garanti kapsamına giren arızalar ürün sahibine herhangi bir gider oluşturmamaktadır. Garanti dışında oluşan arızalar ise arızanın boyutuna göre değişkenlik gösterir.

Klima Bakım ve Onarımı

Ayvalık klima Servisi olarak klimanızın teknik hizmetlerini sunuyoruz. Bakım faaliyetleri, evinizde veya işinizde kullandığınız klimanızın tamiri ve onarımını yanınızda teknik servis gereksinimlerini rahatsız etmeden mümkün olan en kısa sürede cevap veriyoruz. Teknik servisimiz ile istediğiniz anda iletişime geçip destek hizmetleri de alabilirsiniz. Firmamız hizmetlerde müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle teknik destek taleplerine en hızlı şekilde yanıt veriyoruz

Özellikle Ayvalık ilçesinin konumu göze alındığında klimalar hayati önem taşımaktadır. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir. Klimanız arızalandığı anda ya da düzenli olarak bakım ve onarımı için Ayvalık klima servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Klimanız hangi marka olursa olsun uzman personellerimiz tarafından kısa sürede tamir işlemi gerçekleştirilir.

Ayvalık Bosch Servisi

Bir dünya markası olan Bosch günümüzde neredeyse girmediği ev kalmadı. Bosch marka bulaşık makineleri, Buzdolapları, Fırınlar, Klima, arızalanmalarında Ayvalık Bosch servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Hangi marka olursa olsun beyaz eşyalarında bir ömrü vardır. Önemli olan bu arızalanmalarda gerekli tamir işlemlerini yaparak onların ömrünü uzatmaktır. Orijinal yedek parçalar ile değişim yapılarak arızalar giderilmektedir.

Alanında uzman personelleri ile kısa sürede sorunlar. Bosh markalı ürünler ne kadar dayanıklı ürünler olsalar bile sonuçta elektronik ürünlerdir. Eğer gerekli bakımları yapılmazsa sıkıntı çıkartabilirler. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak adına düzenli aralıklarla beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmanız gerekir. Ayvalık Bosch servisi olarak sadece tamir işlemi değil beyaz eşyalarınızın düzenli olarak bakımını da gerçekleştirmektedir. Düzenli bakım yaptırarak büyük arızalanmaların önüne geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Firmamız piyasa şartları dâhilinde uygun fiyatlar sunmaktadır. Fiyatlar arızanın büyüklüğüne göre kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Eğer yedek parça kullanım olmuşsa fiyat artabilmektedir. Uzman personellerimiz bakım ve onarım işlemi gerçekleştikten sonra detaylı bilgi verilerek fiyat listesi çıkartılır. Kullanılan malzeme fiyatları tek tek yazılır. Güvenilir ve kaliteli hizmetimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız. Bizimler iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz