Regal Servisi

Regal Servisi

Regal Servisi olarak Türkiye’nin alanında dijitalleşme çalışmalarına ilk başlayan firması Regal’in tüm ürünlerinde temiz, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle kullanıcıların yanındayız. Günümüzün giderek daha da hızlanan ve modernleşen dünyasında teknolojik ürünlerin kullanım ihtiyacı da aynı oranda artış göstermektedir. Bu nedenle her geçen gün kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlayan farklı ürünler hayatımıza girmektedir.

Regal bu noktada günlük yaşamda kullanılmak üzere birçok farklı ve kaliteli ürüne imzasını atmıştır. Servisimiz zamanın tüm modernliği paralelinde üretilen Regal ürünlerinin bakım, onarım ve yedek parça temini konusunda aynı titizlik ve kalitede hizmet sunmaktadır.

Neden Bir Servis Hizmetine İhtiyaç Duyulur?

Her eşyanın özellikle de günlük yaşamda sürekli olarak kullanılan elektrikli ev eşyalarının belirli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Bu kullanım süreleri doğru kullanım, rutin bakım ve kaliteli bir servis hizmetiyle uzatılabilmektedir. Oldukça maliyetli olan bu eşyalar gündelik yaşam içinde hayatımızı kolaylaştıran, bize zamandan tasarruf ettiren ve neredeyse elimiz kolumuz haline gelen eşyalardır. Bu nedenle herhangi bir arıza veya bozulma durumunda kullanıcılar oldukça zorlanmakta ve eski konforlarını aramaktadırlar.

Çoğu elektrikli ev aletinin kişinin kendi çabası ile tamir edilebilmesi neredeyse imkânsız denecek derecede zordur. Öncelikle elektrikli oldukları için bilinçsizce tamir çalışmaları herhangi bir hata kabul etmez ve böyle bir durumda ölümcül noktalara varacak sonuçlar doğurabilir. Bugün ayrıca dijitalleşen bu eşyaların tamir dili iyice zorlaşmış, profesyonel bir hizmet alınmasını zorunlu kılmıştır. Bu bağlamda elektrikli ev alet ve eşyalarının

  • Rutin bakımlarında
  • Arıza durumlarında
  • Yedek parça gereksinimlerinde

Kaliteli, profesyonel, hızlı, uzman bir servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Elektrikli Ev Eşyalarının Rutin Bakımı Ne Demektir?

Her elektrikli eşya belirli bir kullanım süresi sonunda bakıma alınmak zorundadır. Bunun en önemli nedenleri kullanım sırasında parçalarında olabilecek aşınmaların, arızaların önceden belirlenebilmesi, gerektiğinde değişim veya takviye yapılması, eşyanın ya da aletin daha uzun süre kullanımının sağlanmasıdır. Özellikle ısıtma-soğutma sistemleri ve beyaz eşyalarda bu oldukça önemlidir. Klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ocak ve fırınlarda öngörülen bakım sürelerinin aşılmaması ürünlerin ömrünü uzatacak ve kullanıcıları büyük masraflardan kurtaracaktır.

Elektrikli Ev Eşya ve Aletlerinin Arızası Durumunda Ne Yapılmalı?

Bu durumda eşya ya da aletlerin kullanılması hemen bırakılmalı, eğer üzerinde göstergesi varsa alınan arıza kodu kaydedilmeli ve vakit geçirmeden profesyonel bir servis aranmalıdır. Arıza durumundaki elektrikli bir eşyanın kullanımı hem ömrünü kısaltacak hem de istenmeyen sonuçlara yol açabilecektir. Regal tamiri konusunda profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmamız bu gibi durumlarda 7/24 çağrılarınıza cevap vererek sizi en kısa zamanda bu sıkıntılı ve zorlayıcı durumdan kurtarmaktadır.

Hangi Regal Ürünlerinde Servis Hizmeti Veriyoruz?

Regal, ergonomiyi hedef alan kullanıcı ve doğa dostu birçok teknolojik ürüne imza atan yenilikçi ve kaliteli bir markadır. Kullanıcılarına şık tasarımlar, rahatlık, uygun fiyat, yüksek oranda elektrik ve su tasarrufu sunmakla birlikte çevre ve aile ekonomisine de destek sağlamaktadır. Regal tamirci gereksinimlerinde ise firmamız kaliteden asla ödün vermeden uzman bakış açısı, yeniliklere açık ve sürekli gelişim içinde olan kadrosu, geniş yedek parça stoku, hızlı ulaşımı ile tüm Regal ürünlerinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda Regal marka;

  • Beyaz Eşya
  • Televizyon
  • Elektrikli Küçük Ev Aletleri
  • Isıtma- Soğutma

Ürünlerinizin bakım, tamir ve yedek parça gereksinimlerinde güvenerek firmamızı arayabilirsiniz.

 

Servis Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Elektrikli ev aletlerinin tamir, bakım ve onarımı için seçeceğiniz servis firmasının nitelikleri çok önemlidir. Öncelikle servisin kolay ulaşılabilir, aramalara anında dönebilen ve verdiği randevu saatine sadık kalan ve gecikmelere mahal vermeyen bir yapısı olması gerekmektedir. Bu özellikler servisin kaliteli hizmet anlayışının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Ayrıca güler yüzlü, saygılı ve hızlı çalışanlar da servisin ciddiyetini ve kalitesini yansıtmaktadır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen, kendini zamanın gereklerine entegre edebilen, yeniliklere açık, müşterilerinin sorduğu sorulara karşı ilgili ve bilgili davranan bir kadro servis seçiminde ışık tutacak niteliklerdendir.

En İyi Regal Servisi

Servisin olası her durum ve zamana hazır olması, 7/24 hizmet vermesi, müşteri hizmetlerinin açıklayıcı ve ilgili davranması, sorunu gerekli birimlere hemen iletebilmesi ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak için çalışıyor olması da çok önemli unsurlardandır.

Servisin geniş bir yedek parça stokuna sahip olması, hizmet verdiği marka hakkında yeterli bilgi sahibi olması, ürünlerdeki arıza ve sorunları çabuk bir şekilde tanımlayarak çözüm yollarını önermesi, müşterinin istek ve sıkıntılarını dinleyerek o yönde işlemlerini ilerletmesi ve hizmet sonrası dönemlerde de müşterinin yanında olarak hizmeti takip etmesi gerekmektedir.

Yenilikçi bir yapıyla ürünlerdeki ve teknolojideki gelişmelerin sıkı bir takipçisi olması ve ürünlerin özelliklerindeki değişimlere hazırlıklı olması da kaliteli bir hizmet anlayışının göstergelerindendir.

Tüm bunların yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alan, uygun fiyatlandırma yapan ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen servislerin seçimi hem sizin konfor ve huzurunuzun sürekliliğini hem de ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlayacaktır.

 

Regal Ürünlerinde Bilinçli Servis

Regal arıza durumunda teknolojinin tüm yeniliklerine ayak uydurabilen bir servis seçilmesi ürünlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde kullanımı açısından çok önemlidir. Dijital ürünler konusunda Türkiye’nin lider konumundaki Regal marka ürünlerin kaliteli ve hızlı bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.