Bosch Servisi

Bosch Servisi

Teknolojinin sürekli gelişmesi insan hayatını kolaylaştırmıştır. İnsanlar yaşadığı süreç de evlerinde, işyerlerinde ve her tür iş sektörlerinde mutlak bir teknoloji üretimine ihtiyaç duymuştur. En çok da yaşadıkları evlerinde her tür elektronik eşyaları mevcuttur. Çünkü evde kadınların her zorluğuna karşı teknolojik eşya sunulmuştur.

Bu eşyalardan ilk olarak elektrik süpürgesi sonra siyah beyaz televizyon, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi birçok beyaz eşya üretimleri yapılmıştır. Bu eşyaların üretimini marka isimler arasında en çok tercih edilen Bosch markasıdır. Bütün ürünleriyle isim yapmış olan Bosch markası servisiyle, tecrübeli elemanlarıyla ve kaliteli elektronik eşyalarıyla ön sırada giden marka ürünlerdir hala tercih edilen markadır.

Bosch Servisi Firma Hizmetleri

Kişilerin evlerindeki Boschbeyaz eşya ve diğer tüm elektronik eşyalarının her tür bozulmadurumunda servisimizi arayabilirsiniz. Firmamız bulunduğu bölgenin her semtine ve gerektiğinde diğer semtlerine de hizmet götürmektedir. Evinizdeki elektronik eşyalarınızın özellikle beyaz eşyalarınızda kendinizin çözemediği sorunlarda mutlak servisimizi aramalısınız. Firma Servis elemanımız geldiğindemakinenizin arıza sorununa bakarak basit bir sorunsa gereken tamiratını yapar.

Evlerinizde sürekli kullandığınız her elektrik eşyanızda çıkan sorunlarda çözemediğiniz takdirde firma servisimizi arayabilirsiniz. Firma Servis elemanlarımız bu işin kurs eğitimini almış ve işinde uzman bir tecrübeye ulaşmış elemanlarımızdır. Evinizde bulunan eşyalarınızda çıkan arıza ve bozulmalar karşısında Bosch tamir hizmetini ekibimiz seri şekilde çözmektedir.

Bosch Elektronik Eşyalarda Arıza Kayıtları

Çoğu kişilerin evlerinde bulunan elektronik eşyalarında zamanla arıza ve bozulma olur. Buzdolabı evde sürekli çalışan bir makinedir. Üst kısmında bulunan derin dondurucu bölümü arkasında bulunan resital parçasında sorun çıkar bu da gidalarin8zin bozulmasına neden olur. Bu durumda sevisi arayarak Boscharıza kaydı yazılır. Ekip çalışanları gelir. Arızanın nedeni bulduğunda parçasında sorun varsa parçanın siparişi verilir. Diğer eşyaları olan çamaşır makinesi, elektrikli süpürge kullanımında dolayı motorunda veya makineyi çalıştıran düğmedikçe zamanla tutukluk olur. Hatta bozulur. Bosch servis hizmeti olarak herkesin evinde bulunan Bosch eşyalarının arızalarını, Kişilerin arıza kaydı bırakmasıyla servis ekibimiz her tür hizmeti verir.

Bosch Beyaz Eşyalarında Çıkan Sorunlar

Günümüzde herkesin evinde, işyerinde ve büyük firmalarda elektrikli beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Bu eşya gruplarına bulaşık makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon klima, kombi ve mutfak elektronik eşyalardır. İşyerlerinde yada firmalarda bazı elektronik beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Evlerde ve işyerlerinde bazen elektrik yüksek akımdan elektronik eşyalarda bozulmalar olur. Tabi işyerlerinde jeneratör varsa devreye girdiğinden bozulma olmaz.

Evlerde kişiler otomatik bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi kullanıyorsa yanlış kullanım sonucunda makineniz çalışmaz. Bosch çamaşır makinesi servis hizmeti almadan önce otomatik ayarlıysa dikkatli şekilde ayarını yapmalısınız. Yanlış yaptığınızda ve sürekli uğraştığınızda makineniz çalışmaz. Bu durumda firmamızı arayarak Bosch çamaşır makinesi servis elemanımız adresinize gelerek makinenizin çalışması icin tadilatını yapar. Bulaşık makinenizde çıkan sorunlarda firma servisimizi arayarak her tür arıza sorunlarınızı çözer.

Bosch Plazma Televizyon Ariza ve Tadilatı

Herkesin evinde bilgi edinmek, dünyadan haber almak ve eğlendirici programlarıyla biline televizyon bulunmaktadır. Her modeliyle üretilmiş olan Bosch televizyon çoğu insanların tercih ettiği televizyon markasıdır. Bu marka televizyonların her modeli vardır. En çok plazma televizyonlar daha Revanjdadır. Duvar büyüklüğünde olan veya evin büyüklüğüne göre 124-127 gibi ebadında TV’lerde vardır. Bu televizyonların ekranları hassas bir camdan yapıldığından dikkatli kullanılmalıdır.

Servis elemanı kurumunu yaparken uygun olan yeri belirler. Bu televizyonun bütün ayarlarını servis elemanı ayarlar ve anlatimin8 yapar. Televizyonun renk ayarının veya ışık ayarının değiştirilmesi gibi sürekli oynandığında otomatik bir algıya bağlı olduğundan sorun yaşanabilir. Bu durumda firmamızı arayarak servis elemanımız gelir. LED’lerine bakar televizyonunuzun sorununu çözer.

BoschServis Neden Tercih Edilir ?

Bosch bir alman markası olduğundan ülkemizde de en popüler markadır. Çoğu insanların güvenerek aldığı bu ürünleri tercih etmelerinin nedenleri ise şöyle sıralayabiliriz,

  • Bosch ürünlerinin kaliteli olması hızlı ve devamlı teknik servisi imkanının olmasıdır.
  • Bosch firması olarak insanlar ürünü aldıktan sonra firmamızla bağını kesmeden kullanım sırasında akıllarına takılan soruları elemanımızdan öğrenme imkanını sağlar.
  • Bosch servisi olarak günlük servis hizmeti ile ve özel servisin garantili %100 güvenilir çalışmasından dolayı boş tercih edilir.
  • Toplumda oluşturduğu yıllardır süregelen Güven sayesinde en çok tercih edilen markalar arasındadır.
  • Bosch insanların güvenini kazanan ve o güveni sarsmayan bir marka olarak doğrusu bozmadan ilerlemiş ve çizgisinden bir adım şaşmadığından en çok tercih edilen bir marka markadır.

Bosch Elektronik Eşya Fiyat Aralığı

Evlerde ve işyerlerinde kullandığımız Bosch beyaz elektronik eşyalar sürekli alıcısı olan eşya gruplarındandır. Bir işyerine set üstü ocak almak isteyen işyeri sahibi belli standartlarda normal bir ocak almak ister.  Bu durumda öncelikle alacağı ürünün çok fonksiyonlu değil, işyerinde kullanılabilecek normal set üstü ister. İstediği standartta alacağı eşyanın ona göre fiyatı vardır. Diğer alacağı buzdolabı veya klima gibi eşyalarında kullanımına ve özelliklerine göre fiyatları değişmektedir.

Kişilerin evlerine alacağı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabın özelliklerine ve otomatik kullanımlarına göre fiyatları değişmektedir. Buzdolabı yüksek ve iki kapılı olup üstünde dondurucu bölümü varsa özelliğinden ve otomatik olmasından dolayı fiyatları farklı olur. Bütün elektronik eşyaların fiyatları eşya gruplarına göre değişmektedir.